teen wolf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 *Fighting for peace is like f***in for virginity so I don't care how will u call meh, because it ain't gonna change me~*

Go down 
AutoriusPranešimas
Mina Naito
Save Your Breath ...You'll need it to blow up your date
Mina Naito


sumakliavojau : 63
išprievartavo : 0
jus kankinu nuo : 2012-08-05
man jau suėjo : 29
gyvenu : Kur gėlės ir rabarbarai žaliuoja

*Fighting for peace is like f***in for virginity so I don't care how will u call meh, because it ain't gonna change me~* Empty
RašytiTemos pavadinimas: *Fighting for peace is like f***in for virginity so I don't care how will u call meh, because it ain't gonna change me~*   *Fighting for peace is like f***in for virginity so I don't care how will u call meh, because it ain't gonna change me~* Icon_minitimeSk. 08 05, 2012 6:03 pm

[Only admins are allowed to see this image]

わたしのなまやわもにかです。
よろしく!

Hey guys!
Ou my gawd, tikriausiai rašau jau kokį tai šimtąjį savęs aprašymą ;D
Jaučiu, kad kiekvienu vis mažiau kažką apie save pasakau, nors aš vis keičiuosi ~
Nežinau kokiu tipu turėčiau jums save pristatyti..Pikapikachu~

Daugiausiai žmonės mane po visą pasaulį (tiek internetinį, tiek realų) žino Bishojo vardu. Tiesa ta, aš turiu ir normalesnį vardą Monika. Kekeke~ Sunku patikėti ? I know ;D
Šiaip leidžiu save vadinti kaip kam patogu, juk kaip pavadinsi, taip nepagadinsi.
Tad į sveikatą galit į mane kreiptis 'Monke, monki-chi, monkiki, MonJoong'y, Umma, Uny, Vampire bitch' ir dar kaip jums ant liežuvio galo bus niam

Jei nesiaiškinsim kokių dar trenktų vardų ir pravardžių turiu, galim pasigilinti į mano istoriją.
Nors mielai papasakočiau jums, kaip aš atsiradau, pradedant Adomu ir Ieva, esu įsitikinusi, kad po vidurio pasakojimo, akys išbėgtų, tad susilaikom.
Gimiau jau prieš 18 metų (senė...Žinau).
Buvo 1994-ųjų metų Birželio 9-oji. Graži vasaros diena. Japonijoje gitaristas Uruha baliavojo, nes paseno dar metais, o štai Lietuvoje, apie 12-ą valandą išlindo iš moteriškės klykianti mergiotė kurią galiausiai Monika pavadino. Nuo tada ta mergiotė visada tą pat dieną pasenstą, atrandą po naują raukšlytę savam veide ir visiems tik dar labiau gadina suknistą gyvenimą.

[Only admins are allowed to see this image]

Esu aš iš tų merginų (atrodo dar tinkamai save pavadinau), kurios nebijo trenkti į nosį ir už save pastovėti. Nebijau spardyti vaikinams subinių, nors žinau,kad tai ne mergaitiška. Nagų nusilaužti nemėgstų, bet jei reikia, tai galiu. Esu fanatikė siaubo ir greičio. Pamatyčiau kokį tai Fredį Kriugerį ir tikriausiai pulčiau jam į glėbį. Mažylis raudonais plaukais Chakis, taip pat būtų mano bff. Jei kas leistų, skraidyčiau su visais įmanomais atrakcijonais, kol išbyrėtų visos mane sudedančios dalys ;D Jei kas pasiūlytų pažiūrėti siaubo filmą, tikriausiai greičiau atsiduočiau, nei už baltojo šokolado toną.
Bet net nemėginkit pagalvoti, kad esu tokia ne moteriška, pff..You wish. Esu beveik Kalė [sorry už išsireiškimą] (aš bandau save tikinti, kad tokia nesu, bet visi tik facepalmina, kai neigiu). Dievinu aukštas špylkas. Nesvarbu, skauda su jom kojas, pirštai lūžta, kraujas bėga, niekada jų neatsisakysiu ir eisiu pirmyn senamiesčio gatvėmis. Mini sijonai - dar viena didelė priklausomybė. Nekenčių kelnių ir to, kas dengia mano kelius - net šalčiausiu metu.
Blondiniškų ilgų plaukų, niekas nenukirps, nors kartais tie plaukai mane siutina ir noriu juos nusirauti.
Kas dar su išvaizda mana ? Myliu adatas, tai reiškia, auskarai ir tatoo, vos turiu galimybę. Save pati badau ir išrandu naujas skyles [skamba total wrong] ;D Tattoo dar laukia ;P


[Only admins are allowed to see this image]

Whats it there more ?
Tikriausiai esu lengvabūdė, pasileidusi, liežuvio nenulaikanti, nusikeikti nebijanti, savo kūną rodanti mergiotė... Bet tuo pačiu esu kukli, raustanti, senovės anglų kalba kalbanti, gerą širdį (ar tai akmenį vietoje jos) turinti, atsakinga, kartais mokanti mylėti mergytė~
Prie kiekvieno parašyto būdo bruožo galiu priskirti krūvą savo poelgių, bet aš nieko nesigailiu, nes suvokiu, kad gyvneu tik vieną kartą. Na ir kas kad nukristi galima tiesiog vidury miesto prie visų žmonių, atsistosi, nusivalysi kelius, rankas ir vėl eisi pirmyn, nes išsvajota skylė tarp kojų neatsivers.. Na..Kaip suprasit čia ;D

Turiu aš gerą širdį, dievaži, tikrai, ji ne visada sustingusi, ir ne visada aš vaikštau be pulso ir bėgu iš bažnyčių klykdama kad degu, ne visada šventintas vanduo mane svilina... Moku mylėti, užjausti, svajoti ir tikėti. Sugebu prireikus apkabinti ir ašaras išlieti....

Bet gana apie tai


[Only admins are allowed to see this image]
Ką aš mėgstu ?

Žinau...Mano pomėgiai tikrai visus gali užknisti, kai kam nepatinkti – bet aš esu aš ir tikrai neužtilsiu ir nesikeisiu vien dėl to, kad kažkas man taip pasakė!
Baltas šokoladas - visko valdovas!
Taip- aš myliu Japoniją ir Korėją, jų kalbą, nes tai puikios šalys ir man įtinka viskuo, ką tik gali pasiūlyti.
Belie Rozi~ Chichi, Myliu senas geras 80-ųjų ir panašiai dainas! Woohoo What is love, baby don't hurt me...och och no more ;D
Taip – aš klausausi dainų, kurių beveik niekas nesupranta ir man nuo to tik geriau! (Dievinu senas geras K-pop grupes kaip TVXQ,Shinwa,Hot, Big Bang ir panašiai, taip pat esu pamišusi dėl naujesnių K-pop grupių (net nemėginsiu jų vardinti ;D) Jaučiu silpnybę Visual Key ir J-rock muzikos garsams (Gazettai, Camui, Vampai.. Ach, jie nerealūs!).
Ne - aš savo draugų nekankinu ir nebadau adatomis, kad jiems pradėtų patikti mano pomėgiai!
Ne – aš jiems į kelnes neleidžiu skruzdėlių, kad jie su manimi, kaip su šėtonu pasirašytų sutarti, kad pamėgs tokius žmones, kokius mėgstų aš.(Vertimas= a š tikrai tikrai neliepiu niekam spoksoti į mano JaeJoong'us ir panašiai ;D)
Taip:
Man patinka nusikalbėti;
Patinka rašyti visokius itin keistus, šokiruojančius, yaoi (meilę tarpo vaikinų) parodančius kūrinius;
Aš džiaugiuosi ir šoku iš laimės, kai man patinkančios muzikos grupės išleidžia savo naujus klipus;
Aš mielai paspaudžiu „like“ ant man patinkančių straipsnių mažiausiai kreipdama dėmesį, kad jie kažkam užklius;

Esu pamišusi dėl futbolo žaidimo, nors dabar baisu, bet pradėjau mėgti ir krepšinį – čia tikriausiai kitų žmonių įtaka ;D

Kas dar ?
Apie tai ko nemėgstų nenoriu pasakoti, nes vėliau dar kas prisikabins.
Nesu rasistė, tad lengva man įtikti, tik štai į rasistus žiūriu keistai ir kreivai – mano manymu visi žmonės yra lygus ir tokios savo nuomonės laikausi... Koks skirtumas ar tu baltas ar juodas, Lenkas ar Lietuvis...
Neturiu religijos...Į bažnyčia neinu, manęs per prievarta ten ir nelabai nuvilksi..Bijau sudegti :/
Kažkada turėjau keistų įdų, bet dabar jų atsikratinėju, tad esu dėkinga žmonėms, kurie mane supranta ir net nesirengia dėl kažko smerkti.

[Only admins are allowed to see this image]
Labiausiai aš myliu ir branginu savo draugus, kurie pasako man tiesa, parodo kur mano klaidos. Kurie nebijo patarti, padėti ar šiaip, pabūti šalia kai to labiausiai reikia ^^

Ir nea, nesu aš noliferė ;D Kompiuteris man tik laiko praleidimas kaip ir daugeliui :P

Taip taip, sėdžiu aš prie jo, net tada kai tuo pat metu mokausi kontroliniui, bet tai ne bėda ;D
Ir Aaahhaaa, esu priklausoma nuo Azijietiškų dramų! Ir turėkit bėdą, kad norit, jei jums tai atrodo nesveika ;D
Aš juk nesakiau, kad esu visai sveiko proto ir netrenkta su beisbolke.

Na, o kadangi dažnai susilaukiu klausimų apie ateitį, tai aš pasakau:
*Pabaigsiu paskutinius metus Kauno "Saulės" gimnazijoje
*Studijuosiu VDU'ne ir nieko niekas jau nepakeis, nebent kas priims į labai gerą univerą užsieny ;D As if..
*Susiesiu savo studijas su Rytų Azija, nes geriausiai sekasi mokytis tada, kai tai darai su malonumu
*Tikrai jei tik turėsiu litų iškeliausiu į Aziją (tikriausiai japoniją), kad tęsčiau savo mokslus
*Ir pasigausiu kokį siauraakį į parankę (LOL)
*Greitu metu, 2012.08.31 papuošiu kūną pirma tattoo.


Tai vat tiek , tikriausiai nieko per daug nesužinojot, bet manau paklausit, jei bent kiek smalsu kas pasidarys ir jei jau nenorėsit manęs purtyti už tikrai sunaikintą jūsų laiką ^^


O čia aš:

[Only admins are allowed to see this image]


Oook, suvokiu, kad per daug noriu...
Te:



Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://seoul-arts.123.st/
 
*Fighting for peace is like f***in for virginity so I don't care how will u call meh, because it ain't gonna change me~*
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
teen wolf :: aprašymai-
Pereiti į: